Відкрийте для себе найкраще місце відпочинку

Відпочинок біля моря був популярним за всіх часів. Курортні міста приваблювали та приваблюють безліч туристів, кількість яких незмінно зростає у літній сезон. Серед величезної різноманітності ми хочемо звернути вашу увагу на унікальне своєрідне місто в Одеській області – Чорноморськ. У цьому невеликому містечку Ви зможете отримати всі блага цивілізації та насолодитися незабутнім відпочинком.
Клуб-готель Loft, гостинно відчинить свої двері перед вами, як перед найдорожчими та найбажанішими гостями у будь-яку пору року.


Переваги нашого готелю

  • Готель у Чорноморську на березі Чорного моря
  • Нічні клуби та ресторани Чорноморська у кроковій доступності
  • Десять хвилин до міського пляжу та набережної
  • Можлива доставка їжі з будь-якого ресторану

Готель у Чорноморську біля  Чорного моря

Якщо Ви віддаєте перевагу розміреному відпочинку біля моря, то обов’язково приїжджайте до нас. До Ваших послуг мангал з можливістю приготувати вечерю біля моря, велика кухня-вітальня, на якій Ви можете відпочити і пограти в Sony PS3.

Готель у центрі Чорноморську

Якщо Вам захочеться потанцювати, повечеряти в ресторані або поїхати на екскурсію ми з радістю допоможемо Вам і розповімо, як це зробити найкращим чином. Наш готель розташований неподалік пляжу та набережної, на якій відкриті найкращі розважальні заклади міста.

Зняти будинок у Чорноморську на березі Чорного моря

Ви можете зняти весь готель для відпочинку в ньому в компанії своїх друзів та близьких. Комфортне розміщення більше 10 осіб дозволить Вам насолодитися товариством один одного у чудовому місці, що гарантовано подарує Вам масу приємних вражень та спогадів.